MEDIA GALERII

UUDISTES

A RETRO GAMIFICATION WORLD IN LVLup! MUSEUM
kultuur.info

In LVLup!, the owner Andrejs expressed all his excitement and passion about gaming when introducing his museum to me. The video game museum is full of retro consoles and all the interactable gaming elements. However, it would be quite wrong if it’s just reckoned as a place only for homeboys.

LVLUP! VIDEOMÄNGUDE MUUSEUM ON HEAS MÕTTES MÄNGUPÕRGU. 
muurileht.ee

Keskuses saab tutvuda mängukonsoolide ajalooga ja panna käed külge erinevatele legendaarsetele mängudele. Muuseumikeskuse rajamise taga seisavad Camille Laurelli ja Andrejs Rusinovskis. Küsisime ühe asutaja Camille’i käest, kuidas tekkis idee keskuse rajamiseks.

ARS-i kunstilinnakus avati Baltimaade esimene videomängude muuseum
kultuur.err.ee

Tallinna ARS-i kunstilinnakus avati Baltimaade esimene interaktiivne videomängude muuseum LEVEL UP. Muuseumis kohtuvad uus ja vana tehnoloogia ning haruldasemate mängude ajalugu ulatub 30 aasta taha. ARS-i maja hoovi päris tagaosas asub üks uks, mis viib videomängude võlumaailma.

Diktor testib: Kas Eesti esimesse videomängude muuseumi tasub minna? 
diktor.geenius.ee

Ma ei mäleta, mis oli esimene videomäng, mida ma mängisin. Kuid mäletan, kuidas ma seda mängisin – sõbra juures põrandal teleka ees istudes, mängukonsooliga, mis manas ekraanile Nintendo poolt loodud mänge nagu Super Mario, Duckhunt ja Battle City.