MÄNGIGE AJALUGU

“Lvlup! Interaktiivne muuseum on hariduslik ja lõbus koht, kus kõik konsoolid ja mängud on mängitavad — alates videomängude ajaloo esimestest mängudest kuni tänaste meistriteosteni.

Meie muuseumi kogupind on 350m2. Peamine saal on jaotatud generatsioonide kaupa tubadeks, kus on enam kui 50 töötavat videomängukonsooli ning elektroonilist mängusüsteemi. Meie muuseum on ka eksperimentaalne kunstiruum — muuseumi teisel korrusel asub galerii ning me korraldame residentuuri, kus osalevad kunstnikud viivad muuseumis läbi näitusi ja töötubasid.

Play Video
5.0
5/5
4.9
4.5/5
5.0
5/5

MEIE KOLLEKTSIOON

0
TÖÖTAVAD EKRAANID
0
ERINEVAD KONSOLID
0
MÄNGITAVAD MÄNGUD

Meie maagilises kapslis saate läbida kõik videomängutööstuse ajastud (1970. aastad – praegused).

PLANEERIGE OMA KÜLASTUS

OLEME AVATUD

ESMASPÄEV

KINNI

TEISIPÄEV — NELJAPÄEV

15:00 — 20:00

REEDE — LAUPÄEV

15:00 — 22:00

PÜHAPÄEV

15:00 — 18:00

PILETIHINNAD

TEISIPÄEV — NELJAPÄEV

4€/h üldpilet
3€/h õpilased
3€/h seeniorid
2€/h kuni 9 aastat

REEDE — PÜHAPÄEV

5€/h üldpilet
4€/h õilased
4€/h seeniorid
3€/h kuni 9 aastat

Õpilastel peab olema kehtiv dokument.

Alla 8-aastased lapsed peavad muuseumi tulema koos vanematega.

3-aastased ja noorem on tasuta.

ASUKOHT

ÜHISTRANSPORT

Tramm: Nº4 ja Nº3
Buss: Nº36, 18, 32
Rong: peatus Tondi 

LVLup! asub Eestis, Tallinnas, Pärnu mnt 154, kunstitehase ARS hoones.

Sissepääs on hoovist, kõrge punase korstna taga.

BRONEERI MEIE MUUSEUM

Lillutage videomängude muuseumis “LVLup!” ja andke oma üritusele ainulaadne atmosfäär. Muuseumi mitme saaliga ja mugava asukohaga kesklinna lähedal ruum (koos tasuta parkimisega), on ideaalne valik mitmesuguste ürituste jaoks, sealhulgas ärikohtumised, sünnipäevapeod, korporatiivüritused, etendused ja seminarid.

Muuseumi töötajad abistavad teie külalisi tehniliste peavalude ja vaevuste korral. Külalistele pakume muuseumiekskursiooni inglise, eesti, prantsuse või vene keeles. Meie ürituseruumi saab muuta projektori ja helitehnikaga seminariruumiks.

Oleme avatud kõikvõimalikele üritustele. Hind sõltub nädalapäevast ja ligikaudsest külastajate arvust. Meie miinimummäär on 65 eurot / tund. Gruppidele, mis on suuremad kui 20 külastajat, rakendame lisatasusid.

Meie muuseumi saate broneerida ja vaadata muid broneeringuid siin, meie veebilehel!

Me Pakume:

TOETA MEIE MUUSEUM

Oleme avatud juba üle kahe aasta (avasime uksed septembris 2018) ja siinkohal võime julgelt öelda, et meie projekt leidis oma sihtrühma. Kuid samal ajal usume, et teiste organisatsioonide täiendav abi aitab meil pakkuda külastajatele paremaid kogemusi ja laiendada meie turundusvõimalusi. Seetõttu otsime võimalikke partnerlusi ja oleme avatud kõikidele võimalikele koostööideedele.