MÄNGI AJALOOGA

“Lvlup! Interaktiivne muuseum on hariduslik ja lõbus koht, kus alati saab kõigega mängida — alates videomängude ajaloo esimestest mängudest kuni tänaste meistriteosteni.

Meie muuseumi kogupind on 350m2. Peamine saal on jaotatud temaatilisteks tubadeks, kus on enam kui 50 töötava videomängukonsooli ning elektroonilist mängusüsteemi. Lisaks on meil ka lauamängutuba ja retropood. Meie muuseum on ka eksperimentaalne kunstiruum — muuseumi  teisel  korrusel asub galerii ning me korraldame residentuuri, kus osalevad kunstnikud viivad muuseumis läbi näitusi ja töötubasid.

Play Video

1. juulil avas Telliskivi Loomelinnakus (Telliskivi 60a-5) uksed eriline Videomängude muuseumi suveharu LVLup! Warp Zone. Muuseum taaselustab unustatud folkloori ning rekonstrueerib Eesti videomängude ajalugu läbi unikaalsete konsoolide, arhiivimaterjalide ja isiklike lugude.

Töötunnid:
Esmaspäev — Neljapäev 12:00-21:00
Reede — Laupäev  12:00-00:00
Pühapäev 12:00-20:00
Place might work longer hours if there are visitors inside.

5.0
5/5
4.9
4.5/5
5.0
5/5

MEIE KOGUMINE

0
TÕÕTAVAD EKRAANID
0
MÄNGUKONSOOLID
0
MÄNGUTAVAD MÄNGUD

Meie maagilises ajamasinas saate läbida mitmeid videomängude tööstuse ajastuid (alates 1977. aastast). Alates teisest põlvkonnast (Atari 2600, Intellivision) kuni 8. (Playstation 4, WiiU) – saate kõike proovida!

PLANEERIGE OMA KÜLASTUS

OLEME AVATUD

ESMASPÄEV

KINNI

TEISIPÄEV — NELJAPÄEV

15:00 — 20:00

REEDE — LAUPÄEV

15:00 — 22:00

PÜHAPÄEV

15:00 — 18:00

PILETIHINNAD

TEISIPÄEV — NELJAPÄEV

4€/h üldpilet
3€/h õpilased
3€/h seeniorid
2€/h kuni 9 aastat

REEDE — PÜHAPÄEV

5€/h üldpilet
4€/h õilased
4€/h seeniorid
3€/h kuni 9 aastat

Õpilastel peab olema kehtiv dokument.

Alla 8-aastased lapsed peavad muuseumi tulema koos vanematega.

3-aastased ja noorem on tasuta.

ASUKOHT

ÜHISTRANSPORT

Tramm: Nº4 ja Nº3
Buss: Nº36, 18, 32
Rong: peatus Tondi 

LVLup! asub Eestis, Tallinnas, Pärnu mnt 154, kunstitehase ARS hoones.

Sissepääs on hoovist, kõrge punase korstna taga.

BRONEERI MEIE MUUSEUM

LVLup! muuseumi saab eraürituste jaoks broneerida. Muuseumi mitme saaliga ruum võimaldab siin korraldada sünnipäevi, seminare , näitusi ja muid üritusi. Muuseumi töötajad aitavad teie külalisimängude kasutamisel. Peolaua jaoks on muuseumis laua ja toolidega varustatud peosaal. Korraldame eesti, inglise, vene ja prantsusekeelseid muuseumituure.

Museum staff will assist your guests with technical headaches and hassles. For our guests we can provide museum tour in English, Estonian, French or Russian language. Our event space can be modified into a seminar room with projector and sound equipment.

Oleme avatud kõikvõimalikele üritustele. Hind sõltub nädalapäevast ja ligikaudsest külastajate arvust. Meie miinimummäär on 75 eurot / tund. Gruppidele, mis on suuremad kui 20 külastajat, rakendame lisatasusid.

Meie muuseumi saate broneerida ja vaadata muid broneeringuid siin, meie veebilehel!

We Provide:

SUPPORT OUR MUSEUM

BECOME A PATRON OF LVLUP! INTERACTIVE VIDEO GAME MUSEUM