MÄNGI AJALUGU

“Lvlup! Interaktiivne muuseum on hariduslik ja lõbus koht, kus kõik konsoolid ja mängud on mängitavad — alates videomängude ajaloo esimestest mängudest kuni tänaste meistriteosteni.

Meie muuseumi kogupind on 150m2. Peamine saal on jaotatud generatsioonide kaupa tubadeks, kus on enam kui 20 töötavat videomängukonsooli ning elektroonilist mängusüsteemi. Meie muuseum on ka eksperimentaalne kunstiruum — me korraldame residentuuri, kus osalevad kunstnikud viivad muuseumis läbi näitusi ja töötubasid.

Play Video
5.0
5/5
4.9
4.5/5
5.0
5/5

MEIE KOLLEKTSIOON

0
TÕÕTAVAD KONSOOLID
0
ARKAADMÄNGUD
0
MÄNGITAVAT MÄNGU

PLANEERI KÜLASTUS

OLEME AVATUD

ESMASPÄEV - TEISIPÄEV

KINNI

KOLMAPÄEV - PÜHAPÄEV

16:00 — 20:00

PILETIHINNAD

KOLMAPÄEV — NELJAPÄEV

4€/h üldpilet
3€/h õpilased
3€/h seeniorid
2€/h kuni 9 aastat

10€/h perepilet

REEDE — PÜHAPÄEV

5€/h üldpilet
4€/h õpilased
4€/h seeniorid
3€/h kuni 9 aastat

12€/h perepilet

Õpilastel peab olema kehtiv dokument.

Alla 8-aastased lapsed peavad muuseumi tulema koos vanematega. 3-aastased ja noorem on tasuta.

Perepilet kehtib kahele täiskasvanule ja kuni 4 lapsele.

ASUKOHT

ÜHISTRANSPORT

Trollbuss: Nº4 ja Nº3
Buss: Nº23, 24, 37, 11, 72

LVLup! asub Eestis, Tallinnas, Akadeemia tee 28.

 

BRONEERI MUUSEUM

Lõbutsege videomängude muuseumis “LVLup!” ja andke oma üritusele ainulaadne atmosfäär. Muuseumi mitme saaliga ja mugava asukohaga kesklinna lähedal ruum (koos tasuta parkimisega), on ideaalne valik mitmesuguste ürituste jaoks, sealhulgas ärikohtumised, sünnipäevapeod, korporatiivüritused, etendused ja seminarid.

Muuseumi töötajad abistavad teie külalisi tehniliste peavalude ja vaevuste korral. Külalistele pakume muuseumiekskursiooni inglise, eesti, prantsuse või vene keeles. Meie ürituseruumi saab muuta projektori ja helitehnikaga seminariruumiks.

Oleme avatud kõikvõimalikele üritustele. Hind sõltub nädalapäevast ja ligikaudsest külastajate arvust.

JÄLGI MEID

TOETA MUUSEUMIT

Oleme avatud juba üle kahe aasta (avasime uksed septembris 2018) ja siinkohal võime julgelt öelda, et meie projekt leidis oma sihtrühma. Kuid samal ajal usume, et teiste organisatsioonide täiendav abi aitab meil pakkuda külastajatele paremaid kogemusi ja laiendada meie turundusvõimalusi. Seetõttu otsime võimalikke partnerlusi ja oleme avatud kõikidele võimalikele koostööideedele.