MÄNGI AJALOOGA

“Lvlup! Interaktiivne muuseum on hariduslik ja lõbus koht, kus alati saab kõigega mängida — alates videomängude ajaloo esimestest mängudest kuni tänaste meistriteosteni.

Meie muuseumi kogupind on 150m2. Peamine saal on jaotatud temaatilisteks tubadeks, kus on enam kui 20 töötava videomängukonsooli ning elektroonilist mängusüsteemi. Meie muuseum on ka eksperimentaalne kunstiruum ning me korraldame residentuuri, kus osalevad kunstnikud viivad muuseumis läbi näitusi ja töötubasid.

Play Video
5.0
5/5
4.9
4.5/5
5.0
5/5

MEIE KOGUMINE

0
TÕÕTAVAD KONSOOLID
0
ARKAADMÄNGUD
0
MÄNGUTAVAD MÄNGUD

PLANEERIGE OMA KÜLASTUS

OLEME AVATUD

ESMASPÄEV - TEISIPÄEV

CLOSED

KOLMAPÄEV - PÜHAPÄEV

15:00 — 20:00

PILETIHINNAD

KOLMAPÄEV — NELJAPÄEV

4€/h üldpilet
3€/h õpilased
3€/h seeniorid
2€/h kuni 9 aastat

REEDE — PÜHAPÄEV

5€/h üldpilet
4€/h õilased
4€/h seeniorid
3€/h kuni 9 aastat

Õpilastel peab olema kehtiv dokument.

Alla 8-aastased lapsed peavad muuseumi tulema koos vanematega.

3-aastased ja noorem on tasuta.

ASUKOHT

ÜHISTRANSPORT

Tramm: Nº3 and Nº4
Buss: Nº23, 24, 37, 11, 72

LVLup! asub Eestis, Tallinn, Akadeemia tee 28.

Peasissepääs, klaasuks.

BRONEERI MEIE MUUSEUM

LVLup! muuseumi saab eraürituste jaoks broneerida. Muuseumi mitme saaliga ruum võimaldab siin korraldada sünnipäevi, seminare , näitusi ja muid üritusi. Muuseumi töötajad aitavad teie külalisimängude kasutamisel. Peolaua jaoks on muuseumis laua ja toolidega varustatud peosaal. Korraldame eesti, inglise, vene ja prantsusekeelseid muuseumituure.

Muuseumi töötajad abistavad teie külalisi tehnilise peavalu ja vaevuste korral. Külalistele pakume muuseumiekskursiooni inglise, eesti, prantsuse või vene keeles. Meie ürituseruumi saab muuta seminariruumiks projektori ja helitehnikaga.

Oleme avatud kõikvõimalikele üritustele. Hind sõltub nädalapäevast ja ligikaudsest külastajate arvust. 

JÄLGI MEID

SUPPORT OUR MUSEUM

We are open already for more than two years (opened the doors in September 2018), and at this point we can confidently say that our project found its target audience. But at the same time we believe that additional help from other organizations can help us to give our visitors better experience and expand our marketing possibilities. That is why we are seeking for possible partnerships and we are open to any possible cooperation ideas.